Het team van Smilez breidt uit!

Het team van Smilez breidt uit!
1 februari 2023 Smilez

In februari hebben wij ons team kunnen versterken met een zeer ervaren tandarts: Marcel Versteeg.

Marcel is als tandarts afgestudeerd in 1984. In 1985 ben is hij tandarts in militaire dienst geweest. Daarna heeft hij vanaf 1986 een eigen praktijk gehad tot 2017 in Oldebroek. Vervolgens heeft hij nog 5 jaar als ZZP’er gewerkt. Na een jaar pensionering is het Smilez, via zijn dochter Hannah, gelukt om Marcel weer een dag aan de tandartstoel te krijgen. Wij zijn blij dat Marcel ons team is komen versterken!

Smilez gaat verhuizen!

Tandartspraktijk Smilez gaat voor de zomer van 2023 verhuizen! De verbouwingswerkzaamheden van ons nieuwe pand zijn al in volle gang.

Een ding is zeker; het pand wordt erg mooi. Een prachtige omgeving voor het team van Smilez om in te werken, en om onze patiënten in te mogen ontvangen. Het pand wordt volledig ingericht volgens de modernste technieken, met genoeg ruimte en faciliteiten voor het team en onze patiënten.

Op deze manier is Smilez klaar voor de toekomst en kunnen wij u optimaal van dienst blijven!

Het nieuw adres is Oosterstraat 37 in Stadskanaal. Wij houden u op de hoogte van de voortgang en uiteraard de openingsdatum van onze nieuwe locatie!